Türkiye’nin EPS markası
teknoizolasyon

2016 yılında Mersin – Tarsus Organize Sanayii bölgesinde faaliyete başlayan firmamız Teknoizolasyon 11,000 m2’lik toplam alana ve 4,000 m2lik kapalı alana sahiptir.

Firmamız EPS ürünlerinde; İzolasyon, dekorasyon ve ambalaj üretiminde en üstün yerli üretim kapasitesi ile her geçen gün bayii ağımıza yenilerini ekleyerek ailemizi büyütmeye devam etmektedir.

Yüksek kapasiteli ve tam otomatik enjeksiyon makineleri ve blok makinesi ile üretim hatlarımızla, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz EPS tecrübesini birleştirip; Mart 2016’de üretime ve satış faaliyetlerimize başladık.

Üretim kalemlerimiz; EPS tam ve yarım blok, board, dekoratif tavan kaplama, köşe ürünleri, dekoratif fuga, kartonpiyer, yerden ısıtma, fide viyol’ ü ve balık kutusu bulunmaktadır.

Enerji verimliliği ve çevre duyarlılığına önem veren firmamızda, elektrik ihtiyacımızı güneş panelleri ile sağlamaktayız. Bu açıdan sürekli olarak gerek elektrik, gerek doğal gaz tüketimlerimizi en verimli hale getirmek için çalışıyoruz.

Piyasadan aldığımız geri dönüşlerle, ürün ağımıza yeni ürünler eklemek için ar-ge çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Mersin Tarsus Organize Sanayi’de bulunan üretim tesisimiz ve yüksek üretim kapasitemizle müşterilerimiz bize, biz de onlara her an kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir noktasına ulaştırmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

TEKNOİZOLASYON İLE
İLETİŞİMDE KALIN!

Ürünler ve Teknoİzolasyon hakkında detaylı bilgi almak için +90(324) 676 40 60 numaralı telefondan bizi arayabilir ya da aşağıdaki bilgi istek formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.