TEKNOİZOLASYON

Türkiye’nin EPS üreticisi

2016 yılında Mersin – Tarsus Organize Sanayii bölgesinde faaliyete başlayan firmamız Teknoizolasyon  11,000 m2’ lik toplam alana ve 4,000 m2 lik kapalı alana sahiptir.

Firmamız EPS ürünlerinde; İzolasyon, dekorasyon  ve ambalaj üretiminde en üstün yerli üretim kapasitesi ile her geçen gün bayii ağımıza yenilerini ekleyerek ailemizi büyütmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Kurumsal yapısını sürekli ileri teknoloji ile güçlendiren Teknoizolasyon, sektörün ihtiyaçlarını hızlı, kaliteli, doğaya duyarlı, yenilikçi ve öncülüğe yol açan bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Üretim tesisimiz, EPS sektöründe kullanılan son teknoloji ile tasarlanmış ve  güncel üretim teknolojisinin devamlı olarak geliştirilmiş olması ürün kalitemizin garantisinin temel taşını oluşturmaktadır.

Hedefimiz kalite kriterlerini sürekli geliştirerek Türkiye ve Dünya pazarında güvenilirliği ve kalitesi örnek alınan marka haline gelip, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak.

EPS ÜRETİMİ

Çevreye Duyarlı Üretim

Yüksek kapasiteli ve tam otomatik enjeksiyon makinelerı ve blok makinesı ile üretim hatlarımızla, 10 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz EPS tecrübesini birleştirip; Mart 2016’de üretime ve satış faaliyetlerimize başladık.

Üretim kalemlerimiz; EPS tam ve yarım blok, board, dekoratif tavan kaplama, köşe ürünleri, dekoratif fuga, kartonpiyer, yerden ısıtma, fide viyol’ ü ve balık kutusu bulunmaktadır.

Enerji verimliliği ve çevre duyarlılığına önem veren firmamızda, elektrik ihtiyacımızı güneş panelleri ile sağlamaktayız. Bu açıdan sürekli olarak gerek elektrik, gerek doğal gaz tüketimlerimizi en verimli hale getirmek için çalışıyoruz.

Piyasadan aldığımız geri dönüşlerle, ürün ağımıza yeni ürünler eklemek için ar-ge çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Teknoizolasyon Her Yerde!

Mersin Tarsus Organize Sanayi’de  bulunan üretim tesisimiz ve yüksek üretim kapasitemizle müşterilerimiz bize, biz de onlara her an kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir noktasına ulaştırmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Ürünlerimizi yalnızca Türkiye’nin tüm şehirlerine ulaştırmakla kalmıyor, Güney Afrika, Rusya, Irak, Suriye, Gürcistan gibi pek çok ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.